Technická podpora
+421 948 347 724

Skladové hospodárstvo

Získajte prehľad o skladových zásobách
rýchlo, jednoducho a online.

 
 
V spojení s reštauráciou umožňuje odrátavať kalkulácie podľa toho aké jedlo bolo predané a upozorňovať na hodnotu zásob konkrétnych položiek. Stará sa o výkazy alkoholu pre colnú správu a rôzne iné výkazy.
Pri e - obchode napomáha pri zobrazovaní dostupnosti či už priamo na stránke e - obchodu alebo prípadne na rôznych zľavových portál napojených na e- obchod. 
V hotely a prevádzkach poskytujúcich služby ako sú napríklad wellness pomáha sledovať stavy položiek, ktoré sa predávajú ako doplnkový tovar. 


Informačný systém je jednoduchý prehľadný a bezpečný. S CControll máte zásoby pod kontrolou. Umožní Vám zásoby jednoducho a  online kontrolovať.
 
Medzi bežné funkcie patrí správa skladov a skladových pohybov, inventúry, kontrola nákupných cien a správa balení a pod. Modul ponúka široké možnosti pre zobrazovanie rôznych výstupov na základe výberu užívateľa.
 
 
MÁM ZÁUJEM O SYSTÉM
 
Kontaktný formulár
Neváhajte nás kontaktovať.

Podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov udeľujem Comein.sk s.r.o. ako dotknutá osoba súhlas so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu tohto vyhlásenia.

informačné
systémy
Aktuálne informácie o produktoch
spoločnosti ComeIn získate po prihlásení
do nášho newsletteru.