Technická podpora
+421 948 347 724
Obchod
+421 911 865 197

Služby

 
 
 
 

IT konzultácie

Prepojenie jednotlivých nástrojov v počítači s našim softvérom je možné vykonať na diaľku. Ak si klient vyžiada kompletné prepojenie celej svojej infraštruktúry na náš softvér dokážeme zabezpečiť plnohodnotný odborný a kvalitný servis aj priamo na firme, alebo v danej prevádzke.
 
Nakonfigurujeme požadované programy z portfólia nášho softvéru podľa vášho priania či nášho odborného odporúčania. Prvotná inštalácia a správne nastavenie všetkých parametrov vám zaručí kvalitné a správne fungovanie softvéru. Vo väčšine prípadov je možné softvér nakonfigurovať na diaľku prostredníctvom internetu. Po inštalácií softvéru a jeho konfigurácií sa uskutoční testovanie.

Servis hardvéru

Naši odborníci vykonajú rýchlu a okamžitú počítačovú podporu a pomoc. Pravidelným servisom vášho hardvéru, znižujeme vaše náklady a eliminujeme pravdepodobnosť možných výpadkov. Prioritou je promptne a efektívne riešiť poruchy na hardvérových zariadeniach zákazníkov a tak udržať chod firmy nepretržite, bez zbytočných obmedzení. Vďaka našim dlhoročným a odborným skúsenostiam nájdeme riešenie pre akýkoľvek problém, ktorý sa vyskytne vo vašej firme.
 
Súčasťou servisu softvéru je odstraňovanie vírov, prečistenie registrov a súborového systému na disku, poprípade inštalácia softvéru na ochranu proti vírom, zálohovanie dát, v prípade nutnosti aj záchrana dát, poprípade nastavenie mailového klienta. Vysvetlenie a zaškolenie ako najlepšie využívať všetky možnosti softvéru, je u nás samozrejmosťou.
 
 
 
 
 
 

Servisná organizácia

Každá prevádzka potrebuje stabilného a spoľahlivého servisného partnera na ktorého sa môže po každej stránke spoľahnúť. Spoločnosť Comein.sk poskytuje komplexné služby v oblasti inštalácie a servisu fiskálnych modulov a registračných pokladníc. Svojim klientom poskytujeme servisné služby a podporu prostredníctvom telefónu.
 
Ponúkame širokú a stabilnú paletu kvalitných produktov pre rôzne typy prevádzok. V ponuke máme len značky, ktorých výrobcovia sú schopný zabezpečiť profesionálny servis a zároveň garantujú dostupnosť náhradných dielov pre svoje produkty.

Webhosting

Ponúkame  webhostingové služby pre jednoduché webové prezentácie až po komplexné riešenia web aplikácií ako elektronické obchody alebo webové portály. Podporujeme všetky kvalitné technológie ako PHP, MySQL, WML, email.
 
Výber vhodného webhosting riešenia je dôležitý najmä pre náročnejšie projekty. Neváhajte nás kontaktovať, pomôžeme Vám.
 
 
 
 
 
 
 
 
Vyžiadať cenovú ponuku
Kontaktný formulár
Neváhajte nás kontaktovať.
%readName%

Podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov udeľujem Comein.sk s.r.o. ako dotknutá osoba súhlas so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu tohto vyhlásenia.

informačné
systémy
Aktuálne informácie o produktoch
spoločnosti ComeIn získate po prihlásení
do nášho newsletteru.