Technická podpora
+421 948 347 724

Marketing

Internetový marketing prináša efektívnu príležitosť ako osloviť zákazníka a pomôcť tak zvýšiť obrat spoločnosti. Základom je dobrá stratégia, ktorú vypracovávame v reálnom čase začiatku spolupráce a tak má klient prehľad o svojom produkte a poskytovaných službách.

Naša spolupráca začína:

  • analýzou klienta
  • zistením pozície v prehliadači
  • zistením konkurencie klienta

Na základe týchto informácii sa pristupuje ku hĺbkovej analýze. Pri hĺbkovej analýze sa zameriavame na produkt, ktorý daný klient ponúka alebo služby na online trhu (dohľadateľnosť samotného klienta alebo jeho produktu, či služby).Ďalej sa analyzuje kvalita webovej prezentácie a nástroje používané pri komunikácií so zákazníkom.

Veľmi dôležitým činiteľom je zistenie online konkurencie. Skúmajú sa pozície konkurencie, kvalita webových prezentácií a všetky marketingové aktivity. Overuje sa informačné prostredie vzťahujúce sa na službu alebo daný produkt či značku.

Počas našej spolupráce a marketingovej stratégie využíva náš klient tieto služby:

  • príprava a prezentácia všetkých prezentačných foriem ( foto, PR texty, grafika web stránky a nastavenie web stránky pre potreby marketingu, videá, aktívne príspevky)
  • plná komunikácia s cieľovými médiami ( Facebook, Google+, Etarget reklama, bannery, adwords)
  • vyhodnocovanie a sledovanie marketingových aktivít
  • prispôsobovanie sa aktuálnym zmenám na online trhu a aktivitám konkurencie

Marketing na Facebooku

Facebook je sociálna sieť, ktorá spája ľudí z rôznych oblastí. Spája osobné a profesionálne úrovne. Facebook využíva všetky dostupné alternatívy na komunikáciu s priateľmi, podporuje zverejňovanie fotiek. Prítomnosťou a pravidelnou návštevou Facebooku dokážete získať nových zákazníkov no udržiavať aktívny vzťah aj so stálou klientelou. Odporúčaním vašich produktov získavate reálne referencie.

Sú dve princípy, ktoré majú vysoký predpoklad, aby marketing na internete bol úspešný. Prvý princíp je zdieľanie noviniek produktov pre určenú resp. vybratú cieľovú skupinu. Druhý princíp je nástroj alebo spôsob ako sa bude daný produkt zdieľať. Čím je vaša sociálna aktivita prirodzenejšia a intuitívnejšia , tým je Vaša šanca na úspech väčšia. Všetkým klientom pomáhame zdieľať a presadiť vhodné myšlienky, ich produkty. 

 
Referencie:
 
    
 


 

 
Kontaktný formulár
Neváhajte nás kontaktovať.
Na Vaše otázky, ktoré sa týkajú našich služieb Vám radi odpovieme.
informačné
systémy
ComeIn.sk, s.r.o.
  • 0948 347 724
  • comein@comein.sk
  • Jarková 63 080 01 Prešov
Aktuálne informácie o produktoch
spoločnosti ComeIn získate po prihlásení
do nášho newsletteru.