Technická podpora
+421 948 347 724
Obchod
+421 911 865 197

Nastavenie emailového klienta -Windows Live

Ak sa používajú emailové adresy, ktoré využívajú doménu comein.sk, je potrebné pri práci s mailovými klientmi, ako sú napríklad Windows Live, Microsoft Outlook a Thunderbird, vykonať dodatočné nastavenie v týchto programoch slúžiacich na správu emailových správ.
Viacero emailových klientov ma podobný spôsob nastavenie, preto určitými malými obmenami vyzerá nastavenie podobne.

Krok č. 1

Vľavo hore klikneme na ikonu Microsoft

Krok č. 2

Zo zobrazenej ponuky zvolíme možnosť,
E-mailové kontá
.

Krok č. 3

V ľavej časti okna sa zobrazujú všetky vytvorené kontá v mailovom klientovi. Kliknutím si označíme konto, ktoré chceme nastaviť. Klikneme na tlačidlo “Vlastnosti”, ktoré sa nachádza v ponuke napravo.

Krok č. 4

Na karte “Všeobecné” ma byť v poli “Meno” a “E-mailová adresa” vyplnená adresa patriaca k danému účtu. Možnosť: “Pri prijímaní pošty a pri synchronizácii zaradiť aj toto konto” má byť označená.

Krok č. 5

Kartu “Servery” vyplníme podľa vzoru na obrázku. Do poľa “Meno používateľa e-mailu” sa zadáva adresa patriaca k danému účtu a do poľa “Heslo” sa zadá heslo patriace k danej adrese Ak je všetko vyplnené podľa vzoru, tak klikneme na tlačidlo “Nastavenia”

Krok č. 6

V tomto okne označíme možnosť “Použiť rovnaké nastavenia ako pre server prichádzajúcej pošty. Potvrdíme stlačením tlačidla ”OK”.

Krok č. 7

Na karte “Zabezpečenie” nie je potrebné nastavovať žiadne parametre.

Krok č. 8

Na karte “Spresnenie” nastavíme parametre podľa vzoru na obrázku. Pokiaľ nezaškrtneme voľbu: “Ponechať kópie správ na serveri”, tak pri stiahnutí správy zo servera, bude správa na servery automaticky vymazaná.
Potvrdíme nastavenia. Pri správnom zadaní všetkých údajov sa prepoja emailový účet s emailovým klientom.
Nenašli ste čo ste hľadali?
Kontaktný formulár
Neváhajte nás kontaktovať.
%readName%

Podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov udeľujem Comein.sk s.r.o. ako dotknutá osoba súhlas so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu tohto vyhlásenia.

informačné
systémy
Aktuálne informácie o produktoch
spoločnosti ComeIn získate po prihlásení
do nášho newsletteru.
mark