Technická podpora
+421 948 347 724
Obchod
+421 911 865 197

Agency

[10-str-sys-navigation]Úvod  |  moduly  |  agency

Zapojte do svojho podnikania
najmodernejšie technológie!

Obchodná agenda

Obchodná agenda

V module obchodnej agendy si môžete vytvárať a nastavovať platby DPH a marže, vytváranie objednávok a faktúr, internetové platobné metódy a vytváranie cenových skupín. Pomocou obchodnej agendy máte k dispozícii cenotvorbu pre rôzne pobočky, účet zákazníka ako aj podporu tlače daňových dokladov, jednoduchú správu žurnálov priamo zo systému a taktiež hromadnú fakturáciu objednávok zákazníka. 
Personalistika

Personalistika

Systém CControll efektívne spracováva všetky procesy od oslovenia pracovníka cez vyslanie pracovníka až po konečné vyhodnocovanie jednotlivých procesov. IS CControll je plne automatizovaný systém obsahujúci databázou pracovníkov, klientov a cielené riadenie manažmentu systému. Všetky procesy v spoločnosti sú archivované a ľahko dostupné v budúcnosti. Svoje riešenie, ktoré sa prispôsobí Vášmu podnikaniu si vyskladáte na mieru. Našu politiku máme nastavenú tak, aby naše riešenie pre zákazníka bolo dlhodobé a bez iných pridružených nákladov. Naše riešenia zodpovedajú vysokému nadštandardu za prístupnú cenu.
Mám záujem o systém

Voliteľné Moduly

Projekt manažment

Modul projektový manažment umožňuje jednoduché zadelenie úloh Vaším zamestnancov a prideľovanie zamestnancov alebo ich skupín do rôznych pracovných projektov. Notifikácie pomocou SMS, e-mailu alebo upozornením v systéme na rôzne stretnutia, udalosti, začiatky alebo konečné termíny úloh. Pomocou projektového manažmentu budete mať prehľad o práci svojich zamestnancov.
Projekt manažment

Systémové Aplikácie

Kontaktný formulár
Neváhajte nás kontaktovať.
%readName%

Podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov udeľujem Comein.sk s.r.o. ako dotknutá osoba súhlas so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu tohto vyhlásenia.

informačné
systémy
Aktuálne informácie o produktoch
spoločnosti ComeIn získate po prihlásení
do nášho newsletteru.
mark