Technická podpora
+421 948 347 724

Personalistika

Informačný systém riadenia
ľudských zdrojov CControll.

 
 
Vytvára databázu uchádzačov a zamestnancov.
Umožňuje generovanie dokumentov pre úrady na Slovensku ale aj v cudzine.
Každý pracovník má aktívne položky s možnosťou zaradenia (projekt, ubytovanie, profil, status).
Automatické filtrovanie vhodných pracovníkov na konkrétnu objednávku/projekt podľa daného remesla.

 
Systém CControll efektívne spracováva všetky procesy od oslovenia pracovníka cez vyslanie pracovníka až po konečné vyhodnocovanie jednotlivých procesov. IS CControll je plne automatizovaný systém obsahujúci databázou pracovníkov, klientov a cielené riadenie manažmentu systému. Všetky procesy v spoločnosti sú archivované a ľahko dostupné v budúcnosti.

Svoje riešenie, ktoré sa prispôsobí Vášmu podnikaniu si vyskladáte na mieru. Našu politiku máme nastavenú tak, aby naše riešenie pre zákazníka bolo dlhodobé a bez iných pridružených nákladov. Naše riešenia zodpovedajú vysokému nadštandardu za prístupnú cenu.
 
MÁM ZÁUJEM O SYSTÉM
 
 
Modul Personalistika ponúka vytváranie karty pracovníka, umožňuje evidovanie základných personálnych údajov, generovanie dokumentov pre potreby pracovníka, prehľad pracovníkov a ich zaradení na jednotlivých projektoch, prehľad faktúr, ubytovaní a mnoho ďalších máte vždy po ruke.
 
 
Kompletná a podrobná evidencia odpracovaného a neodpracovaného času s jeho podrobnou špecifikáciou, evidencia dochádzky na prípravu podkladov pre spracovanie mzdovej agendy to všetko Vám prináša tento modul.
 
 
V module Obchodnej agendy si môžete vytvárať cenotvorbu pre rôzne projekty a pre účet pracovníka. Jednoducho spravovať, kontrolovať a evidovať mzdy prijaté a vydané zo systému. Hromadná fakturácia projektov a tlač daňových dokumentov sa stane jednoduchším.
 
Kontaktný formulár
Neváhajte nás kontaktovať.

Podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov udeľujem Comein.sk s.r.o. ako dotknutá osoba súhlas so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu tohto vyhlásenia.

informačné
systémy
Aktuálne informácie o produktoch
spoločnosti ComeIn získate po prihlásení
do nášho newsletteru.