Technická podpora
+421 948 347 724

E-obchod

Získajte prehľad o svojich zákazníkoch
a tým aj možnosť predávať viac.

 
 
Financie sledujete priamo na zákazke, ale aj v rámci celej firmy. Svoj rozpočet si s CControll ustrážite jednoduchšie.
S CControll svoje zákazky kontrolujete online aj po finančnej stránke.
Prehľad o otvorených zákazkách máte stále pod kontrolou.
CControll Vám pomôže každú príležitosť na obchod lepšie ustrážiť a dotiahnuť do konca.

Informačný systéme je jednoduchý prehľadný a bezpečný. S CControll máte zákazky pod kontrolou. Umožní Vám zákazky jednoducho naplánovať, online kontrolovať a nakoniec aj finančne vyhodnotiť.
 
 Všetky údaje, ktoré do IS vkladáte Vám vráti v prehľadných grafoch. S modulom e-mailová korešpondencia môžte cielene rozposielať hromadné maily priamo zo systému. Po odoslaní hromadného mailu Vám navyše poskytne kompletné štatistiky jeho úspešnosti
 
 
MÁM ZÁUJEM O SYSTÉM
 
 
Modul Správa obsahu ponúka filtrovanie produktov, históriu prezeraných produktov, editáciu slidera, pridávanie textov, obrázkov, mapa stránky a prepočet meny.
 
 
Správa produktov a parametrov, správa produktových variantov, úprava SEO parametrov pre každý produkt a import produktov to všetko Vám umožní modul Skladové hospodárstvo.
 
 
V module obchodnej agendy si môžete vytvárať a nastavovať platby DPH a marže, vytváranie objednávok, vytváranie faktúr, internetové platobné metódy a vytváranie cenovej skupiny.
 
Kontaktný formulár
Neváhajte nás kontaktovať.

Podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov udeľujem Comein.sk s.r.o. ako dotknutá osoba súhlas so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu tohto vyhlásenia.

informačné
systémy
Aktuálne informácie o produktoch
spoločnosti ComeIn získate po prihlásení
do nášho newsletteru.