Technická podpora
+421 948 347 724
Obchod
+421 911 865 197

Váhy

 
 
 
 
 
   

ACS-A

Cenovo dostupná obchodná váha pre predajne. Váha má možnosť byt pripojená k všetkým pokladniam radu EURO (napr. EURO-2000, Euro-500, Euro-2100, Euro-200) - (viď. sekciu príslušenstvo vyššie). Táto obchodná váha má v sebe zabudovaný akumulátor a je dodávaná spolu so zdrojom, ktorý zabezpečí nepretržitú prevádzku na sieťové napájanie.
 
 
 
 

ELCOM EEP300

Lacná plošinová váha určená pre informatívne váženie v sklade a v každej prevádzke. Váha má rôzne váživosti do 150kg, alebo do 300kg s rozmerom plošiny 450x600mm. Elektronika tejto plošinovej váhy má možnosť nastavenia limitov (hodnoty min, max) na základe ktorých sa ozve zvuková signalizácia po prekročení tohto limitu.Zaujímavou je aj funkcia počítania kusov, kde po navolení referenčného množstva materiálu a jeho zváženia začne jednotka ukazovať namiesto hmotnosti počet kusov materiálu umiestneného na plošine. Táto plošinová váha môže fungovať aj v režime percentuálneho váženia, kedy zvolený referenčný vážený predmet tvorí 100 percent a postupným prikladaním, resp. odoberaním materiálu sa mení aj percento hmotnosti zobrazené na displeji.
 
 

 
 
 
 
 
   

Vahy DIBAL

Podporujeme všetky typy s protokolom CAS.
 
Kontaktný formulár
Neváhajte nás kontaktovať.
%readName%

Podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov udeľujem Comein.sk s.r.o. ako dotknutá osoba súhlas so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu tohto vyhlásenia.

informačné
systémy
Aktuálne informácie o produktoch
spoločnosti ComeIn získate po prihlásení
do nášho newsletteru.