Technická podpora
+421 948 347 724
Obchod
+421 911 865 197

Sieťové prvky

Informačné technológie sú úzko späté so sieťovou infraštruktúrou, ktorá tvorí prioritnú časť komplexného fungovania systému. Pravidelná potreba byť stále v kontakte nielen s okolitým svetom, ale hlavne vo vnútri firmy a zabezpečiť všetko online kladie na sieťovú infraštruktúru vysoké nároky. Fundamentálnou stránkou sieťovej infraštruktúry je zaistiť neohrozený chod aplikácií, vnútorných systémov v každej spoločnosti, bezpečné a dôveryhodné prevádzkovanie všetkých zložiek IT v spoločnosti, ktoré sú stanovené tak, aby zákazníkovi boli poskytované tie najlepšie služby.
 
Cieľovou stránkou komunikácie v počítačových sieťach je nájsť optimálne riešenie stanovených problémov, aby spoločnosť mohla rásť a dosahovať svoje zámery, či uspokojovať firemné potreby. Informačné technológie prispievajú k odstráneniu rutinnej práce a prinášajú prídavne hodnoty, ktoré sú systematizované, naprogramované a automatizované.
 
 
 
 
 
 
   

Office router

  • WIFI router, 1 x anténa alebo 2 x anténa, 4 x LAN port, 1 x WAN port
 
 

Switch  

  • Switch, 5 x LAN port
 
 
   

WIFI anténa

  • MIKROTIK RouterBOARD SXT Lite5 Outdoor 5GH

 

Profi router  

  • MIKTORIK RouterBOARD 2011 UiAS-2HnD-IN
 
Kontaktný formulár
Neváhajte nás kontaktovať.
%readName%

Podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov udeľujem Comein.sk s.r.o. ako dotknutá osoba súhlas so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu tohto vyhlásenia.

informačné
systémy
Aktuálne informácie o produktoch
spoločnosti ComeIn získate po prihlásení
do nášho newsletteru.