Technická podpora
+421 948 347 724
Obchod
+421 911 865 197

Ostatný softvér

  

ISIC  

Systém je prepojený z databázou ISIC kariet a dokáže v reálnom čase zistiť platnosť danej karty. Táto funkcionalita sa využíva pri nárokovaní si zľavy pri zakúpení tovarov, kedy má predajca okamžitú spätnú väzbu o platnosti karty.
 
 
 
 
   

ORSR

Systém je prepojený z databázou Obchodného registra Slovenskej republiky a dokáže v reálnom čase pracovať s týmito informáciami. Je to praktické napríklad pri práci v obchodnej agende, kedy sú okamžite dostupne informácie o konkrétnych obchodných subjektoch.
 

ŽRSR  

Systém je prepojený z databázou Živnostenského registra Slovenskej republiky a dokáže v reálnom čase pracovať s týmito informáciami. Je to praktické napríklad pri práci v obchodnej agende, kedy sú okamžite dostupne informácie o konkrétnych živnostníkoch.
 
 

Openweather  

Doplnok na Vašu webstránku, ktorý umožňuje zobrazovať informácie o počasí vo vybranej lokalite. Aktualizácia informácií o počasí sa uskutočňuje vo vopred zvolených intervaloch.
 

Mailchimp

MailChimp je platforma na automatizáciu marketingu Pomáha nájsť nových zákazníkov e-shopom pomocou rôznych marketingových kampaní. 
 
 

OAuth  

OAuth je otvorený štandard pre delegovanie prístupu, bežne používaný ako spôsob, ako môžu používatelia internetu udeliť webovým stránkam alebo aplikáciám prístup k ich informáciám na iných webových stránkach bez toho, aby im poskytli heslá.
 

Bistro.sk

Portál Bistro.sk je online zoznam reštaurácií, ktoré ponúkajú rozvoz jedla až domov.
Vyhľadajte si reštauráciu podľa Vašej lokality, vyberte si jedlo na aké máte chuť a odošlite objednávku.
Bistro.sk objednávku ihneď doručí reštaurácii.

 
 

SIPO

SIPO (sústredené inkaso platieb obyvateľstva) je jednoduchá a praktická služba, ktorá rieši domáce platby. Prostredníctvom jediného dokladu tak môže platiteľ zaplatiť poplatky za vodu, plyn, elektrickú energiu, nájomné, káblové televízie či dokonca splátky úverov.

 
Kontaktný formulár
Neváhajte nás kontaktovať.
%readName%

Podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov udeľujem Comein.sk s.r.o. ako dotknutá osoba súhlas so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu tohto vyhlásenia.

informačné
systémy
Aktuálne informácie o produktoch
spoločnosti ComeIn získate po prihlásení
do nášho newsletteru.