Technická podpora
+421 948 347 724
Obchod
+421 911 865 197

Autoškoly

           
Spoločnosť ComeIn.sk, s.r.o. zodpovedá za technický stav zariadení pre identifikáciu užívateľov v učebniach a autách. Inštruktori a žiaci sa prihlasujú a odhlasujú na hodinu, jazdu alebo trenažér priložením RFID karty alebo čipu, ktorý im bol pridelený autoškolou. Každé priloženie sa eviduje do zariadenia a ak je zariadenie pripojené k internetu, tak sa údaje odošlú do systému JISCD na vyhodnotenie.
 
Údaje do systému sa musia zaslať do určitého časového limitu, ktorý je momentálne nastavený na 24 hodín. Údaje z GPS jednotky v aute sa do systému zasielajú automaticky a nie je potrebná žiadna interakcia okrem identifikácie prostredníctvom karty alebo čipu. Na požiadanie je možné vytvoriť prístup pre správcov autoškôl priamo do systému CCONTROLL spoločnosti ComeIn.sk, s.r.o. Takýto prístup umožňuje využívanie dodatočných služieb a aplikácií pre lepšiu správu a prehľad vozidiel, najazdených trás a mnoho ďalších vecí.
 
Kontaktný formulár
Neváhajte nás kontaktovať.
%readName%

Podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov udeľujem Comein.sk s.r.o. ako dotknutá osoba súhlas so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu tohto vyhlásenia.

informačné
systémy
Aktuálne informácie o produktoch
spoločnosti ComeIn získate po prihlásení
do nášho newsletteru.