Technická podpora
+421 948 347 724
Obchod
+421 911 865 197

PAY Kiosk

[10-str-sys-navigation]Úvod  |  moduly  |  paykiosk

Zapojte do svojho podnikania
najmodernejšie technológie!

Obchodná agenda

Obchodná agenda

V module obchodnej agendy si môžete vytvárať a nastavovať platby DPH a marže, vytváranie objednávok a faktúr, internetové platobné metódy a vytváranie cenových skupín. Pomocou obchodnej agendy máte k dispozícii cenotvorbu pre rôzne pobočky, účet zákazníka ako aj podporu tlače daňových dokladov, jednoduchú správu žurnálov priamo zo systému a taktiež hromadnú fakturáciu objednávok zákazníka. 
Katalóg produktov

Katalóg produktov

V module Katalóg/eobchod si môžete vytvárať zoznam produktov, s rôznou kategorizáciou a parametrizáciou. To isté aj u  výrobcov a dodávateľov. Modul Vám umožní nastavenie cien, vytvorenie účtu zákazníka.

Modul je prepojený priamo s Obchodnou agendou a Skladovým hospodárstvom.
Mám záujem o systém

Voliteľné Moduly

Sklad

Informačný systém je jednoduchý prehľadný a bezpečný. S CControll máte zásoby pod kontrolou. Umožní Vám zásoby jednoducho a online kontrolovať. Medzi bežné funkcie patrí správa skladov a skladových pohybov, inventúry, kontrola nákupných cien a správa balení a pod. Modul ponúka široké možnosti pre zobrazovanie rôznych výstupov na základe výberu užívateľa.
Sklad

Systémové Aplikácie

Kontaktný formulár
Neváhajte nás kontaktovať.
%readName%

Podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov udeľujem Comein.sk s.r.o. ako dotknutá osoba súhlas so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu tohto vyhlásenia.

informačné
systémy
Aktuálne informácie o produktoch
spoločnosti ComeIn získate po prihlásení
do nášho newsletteru.