Technická podpora
+421 948 347 724

Web stránka

Vzhľad webovej stránky je to prvé, s čím sa potenciálny zákazník stretne. Atraktívny moderný dizajn vytvára pozitívny dojem na zákazníka a zvyšuje dôveryhodnosť firmy. Prezentácia na webe a dizajn vytvárajú prvý a najdôležitejší dojem, ktorý musí byť samozrejme pozitívny.
Každá vaša nová webová stránka bude responzívna. To znamená, že sa jej zobrazenie prispôsobí konkrétnemu zariadeniu. Zabezpečíme vám web hosting pre prevádzku vašich webových stránok.
Pracujeme výlučne s naším vlastným IS CControll. Vytvorením jednoduchej, ale efektívne organizovanej stránky sa snažíme dosiahnuť opakovanú návštevnosť a záujem o informácie na Vašej webovej stránke.
Navrhneme pre vás správnu štruktúru vrátane členenia menu a rozmiestnenia ovládacích prvkov. Vyskladáme vám riešenie, v ktorom sa budú jednotlivé časti webu navzájom dopĺňať a spolupracovať.
Ponúkame vám aj redizajn webových stránok, teda prerobenie vašej existujúcej web stránky v našom systéme CControll. Vaša stránka získa po preklopení jej štruktúry a obsahu moderný systém na jej správu.
Kontaktný formulár
Neváhajte nás kontaktovať.
Na Vašu otázku ohľadom našich služieb Vám radi odpovieme.
informačné
systémy
ComeIn.sk, s.r.o.
  • 0948 347 724
  • comein@comein.sk
  • Jarková 63 080 01 Prešov