Technická podpora
+421 948 347 724

Reštaurácia

Používaním nášho Informačného systému zapojíte do svojho podnikania tie najmodernejšie technológie.

 
 
Kompletné riadenie a správa reštauračnej a hotelovej prevádzky. Kompletné riadenie a správa reštauračnej a hotelovej prevádzky.
Vytváranie a editácia jedál, príloh a ingrediencií. Vytváranie a editácia jedál, príloh a ingrediencií.
Kompletné riadenie a správa reštauračnej a hotelovej prevádzky. Kompletné riadenie a správa reštauračnej a hotelovej prevádzky.
Vytváranie a editácia jedál, príloh a ingrediencií. Vytváranie a editácia jedál, príloh a ingrediencií. 
 
 
 
Reštauračný systém je jednoduchý, prehľadný a bezpečný. Jeho prínos oceňuje už množstvo našich zákazníkov. V rámci systému je možné mať napr. štatistický prehľad najpredávanejších jedál, nápojov a sezónnej obsadenosti Vašej reštaurácie. Proces objednávky začína u čašníka, ktorý prijme objednávku od zákazníka a spracuje ju do elektronickej podoby prostredníctvom tabletu. Vzápätí sa objaví na obrazovke alebo v bonovacej tlačiarni či už u kuchára alebo čašníka.
 
Reštaurácia je priamo prepojená s Obchodnou agendou a Skladovým hospodárstvo,, GPS monitoringom a online objednávaním prostredníctvom webu. Pomocou informačného systému urýchlite prácu čašníkom a kuchárom a taktiež zamedzíte omylom spôsobenými zlou komunikáciou na pracovisku. 
 
 
 
 
 
 
S modulom obchodnej agendy máte k dispozícii cenotvorbu pre rôzne pobočky, účet zákazníka, podporu tlače daňových dokladov, jednoduchú správu žurnálov priamo zo systému, vernostné karty, kreditný systém s podporou elektronických kariet, kompletnú správu zliav, podporu platobných terminálov a hromadnú fakturáciu objednávok zákazníka.
 
 
V module Skladového hospodárstva si môžete vytvárať kompletnú správu skladových kariet pohybov a skladov, správu inventúr, priamy odpis receptúr z predaných položiek, odpisy znehodnotených položiek a množstvo prehľadov: skladové karty, pohyby tovarov, predpokladaný aktuálny stav zásob.
 
 
Online monitoring donáškovej služby, zobrazenie vozidiel na mape v reálnom čase, správa vozového parku, správa tankovaní, správa zón a umiestnení, vyhodnocovanie šoférov donáškovej služby to všetko Vám prináša modul GPS monitoring.
 
Svoje riešenie, ktoré sa prispôsobí Vášmu podnikaniu si vyskladáte na mieru. Našu politiku máme
nastavenú tak, aby naše riešenie pre zákazníka bolo dlhodobé a bez iných pridružených nákladov. Naše
riešenia zodpovedajú vysokému nadštandardu za prístupnú cenu.
 
Kontaktný formulár
Neváhajte nás kontaktovať.
Na Vašu otázku ohľadom našich služieb Vám radi odpovieme.
informačné
systémy
ComeIn.sk, s.r.o.
  • 0948 347 724
  • comein@comein.sk
  • Jarková 63 080 01 Prešov