Technická podpora
+421 948 347 724

Personalistika

Informačný systém riadenia ľudských zdrojov CControll:

 
 

Vytvára databázu uchádzačov a zamestnancov. Sleduje sa celý proces od zaradenia pracovníka na projekt až po úspešné ukončenie projektu.
Každý pracovník má aktívne položky s možnosťou zaradenia (projekt, ubytovanie, profil, status). Automatické filtrovanie vhodných pracovníkov na konkrétnu objednávku/projekt podľa daného remesla.
Umožňuje generovanie dokumentov pre úrady na Slovensku ale aj v cudzine. O celom procese pracovných zmien od začatia až po ukončenie máte prehľad o dochádzke pracovníka, jeho odpracovaných hodín, výpočet aktuálneho obratu, budúcich príjmov a výdajov.
Systém umožňuje monitoring celého procesu od prehľadu udalostí,. Reporty udržujú manažment ľudských zdrojov neustále aktuálny. Prehľad o korešpondencii, notifikáciách a rozoslaných sms cez systém.
 
 
 
Systém CControll efektívne spracováva všetky procesy od oslovenia pracovníka cez vyslanie pracovníka až po konečné vyhodnocovanie jednotlivých procesov. IS CControll je plne automatizovaný systém obsahujúci databázou pracovníkov, klientov a cielené riadenie manažmentu systému. Všetky procesy v spoločnosti sú archivované a ľahko dostupné v budúcnosti.
 
 
 
 
 
 
 
 
Modul Personalistika ponúka vytváranie karty pracovníka, umožňuje evidovanie základných personálnych údajov, generovanie dokumentov pre potreby pracovníka, prehľad pracovníkov a ich zaradení na jednotlivých projektoch, prehľad faktúr, ubytovaní a mnoho ďalších máte vždy po ruke.
 
 
Kompletná a podrobná evidencia odpracovaného a neodpracovaného času s jeho podrobnou špecifikáciou, evidencia dochádzky na prípravu podkladov pre spracovanie mzdovej agendy to všetko Vám prináša tento modul.
 
 
V module Obchodnej agendy si môžete vytvárať cenotvorbu pre rôzne projekty a pre účet pracovníka. Jednoducho spravovať, kontrolovať a evidovať mzdy prijaté a vydané zo systému. Hromadná fakturácia projektov a tlač daňových dokumentov sa stane jednoduchším.
 
Svoje riešenie, ktoré sa prispôsobí Vášmu podnikaniu si vyskladáte na mieru. Našu politiku máme
nastavenú tak, aby naše riešenie pre zákazníka bolo dlhodobé a bez iných pridružených nákladov. Naše
riešenia zodpovedajú vysokému nadštandardu za prístupnú cenu.
 
Kontaktný formulár
Neváhajte nás kontaktovať.
Na Vašu otázku ohľadom našich služieb Vám radi odpovieme.
informačné
systémy
ComeIn.sk, s.r.o.
  • 0948 347 724
  • comein@comein.sk
  • Jarková 63 080 01 Prešov