Technická podpora
+421 948 347 724

Hotel

Informačný systém CControll Vám ponúka komplexný rezervačný systém pre hotel prepojený s obchodnou agendou:

 
 
Vzhľad webovej stránky je to prvé, s čím sa potenciálny zákazník stretne. Atraktívny moderný dizajn vytvára pozitívny dojem na zákazníka a zvyšuje dôveryhodnosť firmy. Vystavenie potvrdenia rezervácie a zálohovej faktúry za ubytovanie hosťa.
Rýchle ubytovanie hosťa previazané s rezerváciou s možnosťami úpravy údajov. Veľmi rýchla evidencia rezervácie skupiny, príchod skupiny hostí a ich odubytovanie
Predaj tovaru a doplnkových služieb priamo na recepcii v hotovosti alebo na účet hosťa. Evidenciu poskytovania hotelových služieb priamo na izbe.
Prehľadné štatistiky o ubytovaní, vystavených účtoch a tržbách ubytovacieho zariadenia. Prepojenie s reštauráciou alebo barom s možnosťou posielania účtu z reštaurácie na hotelový účet hosťa.
Prehľadné grafické spracovanie informácií. Vedenie účtu ubytovaných hostí s informáciami o pobytoch hosťa, čerpanými službami a vystavených účtoch.
S CControll svoje zákazky kontrolujete online aj po finančnej stránke. Financie sledujete priamo na zákazke, ale aj v rámci celej firmy. Svoj rozpočet si s CControll ustrážite jednoduchšie. 
 
 
 
Modul Hotel je rozsiahly a komplexný systém spájajúci požiadavky náročnej prevádzky recepcie s vysokým štandardom jednoduchosti, rýchlosti a prehľadnosti obsluhy. Doplnením o ďalšie moduly sa značne zvýši jeho využiteľnosť vo Vašom ubytovacom zariadení.
 
 
 
 
 
 
 
 
V rámci modulu Obchodnej agendy máte k dispozícii podporu tlače daňových dokladov, jednoduchú správu žurnálov priamo zo systému, hromadnú fakturáciu ubytovania zákazníka. Priame prepojenie s reštauráciou a barom Vám umožní posielanie účtu z reštaurácie na hotelový účet hosťa.
 
 
Kompletná správa skladových kariet pohybov a skladov, správa inventúr, odpisy znehodnotených položiek, možnosť evidencie tovarov pomocou čiarových kódov a mnoho ďalších podmodulov, ktoré máte k dispozícii v rámci skladového hospodárstva.
 
 
Pomocou rezervačného systému môžete evidovať príchod hostí alebo skupiny hostí a ich objednávok, evidenciu poskytovania hotelových služieb priamo na izbe, predaj tovaru a služieb v hotovosti alebo na účet hosťa, možnosť plánovania upratovanie jednotlivých izieb podľa obsadenosti hotela.
Kontaktný formulár
Neváhajte nás kontaktovať.
Na Vašu otázku ohľadom našich služieb Vám radi odpovieme.
informačné
systémy
ComeIn.sk, s.r.o.
  • 0948 347 724
  • comein@comein.sk
  • Jarková 63 080 01 Prešov