Technická podpora
+421 948 347 724

Služby

Naša spoločnosť ponúka komplexné služby v oblasti IT marketingu a servisovania fiskálnych tlačiarni a registračných pokladníc.
 
 
IT marketing
Naši odborníci vykonajú rýchlu a okamžitú počítačovú podporu a pomoc. Pravidelným servisom Vášho hardvéru, znižujeme Vaše náklady a eliminujeme pravdepodobnosť možných výpadkov. Prioritou je promptne a efektívne riešiť poruchy na hardvérových zariadeniach zákazníkov, a tak udržať chod firmy nepretržite a bez zbytočných obmedzení. Vďaka našim dlhoročným a odborným skúsenostiam nájdeme riešenie pre akýkoľvek problém, ktorý sa vyskytne vo Vašej firme.
 
Prepojenie jednotlivých nástrojov v počítači s našim softvérom, je možné vykonať na diaľku. Ak si klient vyžiada kompletné prepojenie celej svojej infraštruktúry na náš softvér dokážeme zabezpečiť plnohodnotný odborný a kvalitný servis aj priamo na firme, alebo v danej prevádzke.
 
Nakonfigurujeme požadované programy z portfólia nášho softvéru podľa Vášho priania či nášho odborného odporúčania. Prvotná inštalácia a správne nastavenie všetkých parametrov Vám zaručí kvalitné a správne fungovanie softvéru. Vo väčšine prípadov je možné softvér nakonfigurovať na diaľku prostredníctvom internetu. Po inštalácií softvéru a jeho konfigurácií sa uskutoční otestovanie.
 
Súčasťou servisu softvéru je odstraňovanie vírov, prečistenie registrov a súborového systému na disku, poprípade inštalácia softvéru na ochranu proti vírom, zálohovanie dát, v prípade nutnosti aj záchrana dát a poprípade nastavenie mailového klienta. Vysvetlenie a zaškolenie ako najlepšie využívať všetky možnosti softvéru, je u nás samozrejmosťou.
 
 
Servisná organizácia
Každá prevádzka potrebuje stabilného a spoľahlivého servisného partnera na ktorého sa môže po každej stránke spoľahnúť. Spoločnosť ComeIn.sk poskytuje komplexné služby v oblasti inštalácie a servisu fiskálnych modulov a registračných pokladníc. Svojim klientom poskytujeme servisné služby a podporu prostredníctvom telefónu.
 
Ponúkame širokú a stabilnú paletu kvalitných produktov pre rôzne typy prevádzok. V ponuke máme len značky, ktorých výrobcovia sú schopný zabezpečiť profesionálny servis a zároveň garantujú dostupnosť náhradných dielov pre svoje produkty.   
 
Kontaktný formulár
Neváhajte nás kontaktovať.
Na Vašu otázku ohľadom našich služieb Vám radi odpovieme.
informačné
systémy
ComeIn.sk, s.r.o.
  • 0948 347 724
  • comein@comein.sk
  • Jarková 63 080 01 Prešov