Technická podpora
+421 948 347 724

Koncepcia

Koncepcia Klient - Server

 Náš systém sa neinštaluje priamo u zákazníka do počítača. Je to z dôvodu, že pri pokazení PC alebo notebooku by nemohol so systémom pracovať a data by sa mohli stratiť. Vytvorili sme systém s trvalou dostupnosťou z každého miesta bez obmedzenia na nejaký inštalačný program v PC. Z toho dôvodu bola vytvorená tzv. koncepcia KLIENT-SERVER. Ide o to, že klient sa prostredníctvom internetu pripája na náš server,  kde je uložený jeho informačný system. Nie sú s tým spojené vysoké náklady na hardvér alebo na užívanie. K užívaniu postačuje mobilný telefón, tablet, počítač.
 
 
 
Systém dokáž prepojiť rôzne zariadenia. Do systému sa podľa potreby vieme prihlásiť z mobilu, tabletu, poprípade telefónnej ústredne, videovrátnika a registračnej pokladne. Portfóliu zariadení schopných komunikovať sa zväčšuje a to podľa potrieb zákazníkov.
 

Naše servery

 
Naše servery, čiže miesto kde sú uložené klientské informačné systémy sú umiestnené v špičkových dátových centrách, kde ich spravovanie prebieha 24 hodín denne. Tieto servery značky IBM sú vo svojej kategórii na veľmi vysokej technickej úrovni. V prípade akejkoľvek poruchy je v serverovniach pripravený team servisných pracovníkov riešiť problém ihňeď.
 
 
 
            
 

Efektivita informačného systému

 
IS sleduje často požadované informácie a vyhodnocuje ich frekventovanosť.
Na základe týchto výpočtov ukladá informácie do vyrovnávacích pamätí a rozdeľuje dáta medzi dátovými skladmi, čím efektívne využíva výkon hardvérových prostriedkov, ktoré má k dispozícii.
Aj na základe týchto poznatkov, je odozva IS aj v prípade obrovského množstva dát v dátových skladoch systému veľmi potešujúca.
 
 

Kontaktný formulár
Neváhajte nás kontaktovať.
Na Vaše otázky, ktoré sa týkajú našich služieb Vám radi odpovieme.
informačné
systémy
ComeIn.sk, s.r.o.
  • 0948 347 724
  • comein@comein.sk
  • Jarková 63 080 01 Prešov
Aktuálne informácie o produktoch
spoločnosti ComeIn získate po prihlásení
do nášho newsletteru.