Technická podpora
+421 948 347 724

Vytváranie inzercií

Vytváranie inzercií

Inzercie slúžia na inzerovanie hnuteľného a nehnuteľného majetku. V našom prípade si ukážeme ako sa v module INZERCIA vytvárajú nové inzercie. Tieto nami vytvorené inzercie sa potom zobrazujú vo verejnej časti webstránky.

Krok č. 1 - Otvorenie modulu INZERCIA

Po prihlásení do IS CControll, si vyberieme medzi modulmi - modul INZERCIA.

Krok č. 2 - Kategórie alebo priečinky

Po kliknutí na modul Inzercia, sme sa dostali ku kategóriám, respektíve priečinkom, kde si môžeme vytvárať kategórie podľa našej potreby. My už máme vytvorenú kategóriu Reality, kde po kliknutí na kategóriu sa dostaneme do vnútra tejto kategórie.

Krok č. 3 - Vytvorenie novej inzercie

Keď sme sa dostali do kategórie Reality, tak v nej máme možnosť Vytvoriť nový inzerát, na ktorú klikneme.
Vyskočí nám okno Aký typ inzerátu sa chystáte vytvoriť?, kde si vyberieme podľa toho čo chceme inzerovať. V našom prípade je to chata a teda vyberieme Realitný inzerát.

Krok č. 3 - Samotné vypĺňanie kariet v novom inzeráte

Ako prvé po kliknutí na realitný inzerát, sa nám otvorí karta Základné informácie, kde vyplníme potrebné údaje o inzerovanom produkte. Na obrázku máte možnosť vidieť príklad. Napravo sa nachádzajú nastavenia, ktoré aj s prepínaním kariet ostávajú vždy zobrazené.
Keď máme vyplnené Základné informácie, tak si otvoríme ďalšiu kartu Rozšírené informácie. Tu si nastavíme parametre, ktoré sa týkajú daného produktu, ktorý chceme inzerovať.
Na karte Obrázok, si vyberieme zo systémových súborov obrázok, ktorý chceme aby sa zobrazoval pri inzerovanom produkte. Po vyplnení všetkých kariet klikneme vpravo hore na VYTVORIŤ. Vytvorený inzerát by sa mal zobrazovať vo verejnej časti webstránky.
Kontaktný formulár
Neváhajte nás kontaktovať.
Na Vaše otázky, ktoré sa týkajú našich služieb Vám radi odpovieme.
informačné
systémy
ComeIn.sk, s.r.o.
  • 0948 347 724
  • comein@comein.sk
  • Jarková 63 080 01 Prešov
Aktuálne informácie o produktoch
spoločnosti ComeIn získate po prihlásení
do nášho newsletteru.