Technická podpora
+421 948 347 724
Jedlá a nápoje v reštauračných zariadeniach môžu byť zobrazované alebo predávané v rôznych moduloch informačného systému. Ak je súčasťou reštauračného zariadenia klasická reštaurácia s čašníkmi a zároveň aj donášková služba, tak je niekedy potrebné určiť, ktoré jedla sa majú kde zobrazovať prípadne nezobrazovať. Keďže systém je rozdelený podľa funkčnosti na rôzne moduly, umožňuje priamo na položke nastaviť jeho zobrazenie v týchto moduloch.
Nastavenia zobrazenia položky v moduloch sa nachádza v editácií konkrétnej položky.
Otvoríme zoznam možností v poli Zobraziť v moduloch.

Vyberte zo zoznamu

Vyberte zo zoznamu: Je stav zobrazenia,kedy sa položka zobrazuje vo všetkých moduloch a nie sú na nej nastavené žiadne obmedzenia zobrazovania. Je to prednastavený stav zobrazenia a nastavuje sa automaticky systémom pri vytvorení položky.

WEB

WEB - Zobrazenie položky je aktívne len vo verejnej časti systému. Webová stránka reštauračného zariadenia zobrazuje informácie o položke pričom túto položku je možné cez internet aj objednať v prípade, ak web stránka poskytuje takúto službu.
Toto zobrazenie sa využíva v prípadoch kedy sa daná položka nepredáva priamo v reštauračnom zariadení a zariadenie nevyužíva možnosť objednávky jedla telefonicky, ale len cez internetovú stránku alebo sms.

POKLADŇA + ČAŠNÍK

POKLADŇA + ČAŠNÍK - položka sa zobrazuje iba na prevádzke v reštauračnom zariadení. Položku je možné predávať len pomocou aplikácie POKLADŇA a aplikácie ČAŠNÍK, ktoré slúžia na priamy predaj jedál a nápojov v reštaurácii.
Využíva sa v prípade ak reštauračné zariadenie nemá donáškovú službu a neposkytuje možnosť objednať jedlo cez vlastnú internetovú stránku.

POKLADŇA + ČAŠNÍK + RÝCHLA OBJ

POKLADŇA + ČAŠNÍK + RÝCHLA OBJ - Položky sa využívajú na priamy predaj zákazníkom, priamo na prevádzke a zároveň je dostupná aj telefonická objednávka.
Niektoré donáškové služby neponúkajú možnosť objednania jedla priamo cez internetovú objednávku. Zväčša majú zoznam jedál zverejnený na internete, ale je potrebné si ich objednať pomocou telefonickej objednávky.

WEB + RÝCHLA OBJ.

WEB + RÝCHLA OBJ. - Jedlo je možné objednať cez internetovú objednávku z webstránky a zároveň je dostupná aj telefonická objednávka.
Reštauračné zariadenia, ktoré neposkytujú priamy predaj zákazníkom, ale majú len donáškovú službu s možnosťou objednania cez internet.

Nikde

Nikde - položka sa nepredáva priamo zákazníkom a nie je dostupná ani na predaj cez donáškovú službu. Väčšinou ide o skladové položky, ktoré slúžia na evidenciu množstva a pohybov na sklade.
Nenašli ste čo ste hľadali?
Kontaktný formulár
Neváhajte nás kontaktovať.
Na Vaše otázky, ktoré sa týkajú našich služieb Vám radi odpovieme.
informačné
systémy
ComeIn.sk, s.r.o.
  • 0948 347 724
  • comein@comein.sk
  • Jarková 63 080 01 Prešov
Aktuálne informácie o produktoch
spoločnosti ComeIn získate po prihlásení
do nášho newsletteru.