Technická podpora
+421 948 347 724

Zoznam podporovaných ONLINE platieb

Online platby za tovar sa často využívajú pri nákupe tovarov a služieb v e-obchodoch. Často je potrebné pre aktiváciu týchto služieb požiadať príslušnú banku alebo spoločnosť o sprístupnenie a povolenie využívania.
tatrapay.png
TatraPay - Ste majiteľom internetového obchodu a chcete aby vám vaši zákazníci platili za tovar online, priamo na váš účet?
cardpay.png
CardPay - Ste majiteľom internetového obchodu? Uľahčite svojim zákazníkom platbu za tovar a ponúknite im spôsob platby prostredníctvom platobných kariet.
vubplatby.png
Vubpay - ePlatby VÚB poskytujú pohodlný nákup tovarov alebo služieb prostredníctvom Internet bankingu a Mobil bankingu v internetových obchodoch po celom svete. Umožnite svojím klientom rýchly a jednoduchý nákup na Vašich internetových stránkach.
paypal.png
PayPal - Službu PayPal je možné využiť na bezpečné platenie tovarov a služieb platobnou kartou na internete. Aktuálne je dostupný Paypal účet pre užívateľov na Slovensku aj pre platenie a aj pre prijímanie peňazí. To znamená plnohodnotný Paypal účet.
trustpay.png
TrustPay - TrustPay ponúka spoľahlivé, bezpečné a rýchle riešenie spracovania platieb nielen pre e-commerce Obchodníkov. Jednou jednoduchou integráciou TrustPay platobnej brány môže Obchodník začať od koncových zákazníkov prijímať platby kartou, aj platby prostredníctvom okamžitých bankových prevodov.
TrustCard.png
TrustCard - Po vytvorení si účtu v TrustPay a jednoduchej integrácii môže každý obchodník prijímať platby kartami Visa a Mastercard. Bez ohľadu na to, kde sa váš zákazník nachádza a kedy platbu uskutoční, keďže služba je k dispozícii 24 hodín denne a 7 dní v týždni.
quatro.png
Quatro - Vieme, že najväčšiu radosť z výrobku zažijete, keď si ho kúpite hneď. Nový výrobok splatíte predsa oveľa ľahšie akoby ste si mali na neho pomaly šetriť. Preto sa snažíme prinášať čo najjednoduchší a najvýhodnejší nákup na splátky, vďaka čomu sme na Slovensku jednotkou.
proxypay.png
ProxyPay (Česká sporitelna) - E-Commerce České a Slovenské spořitelny je platební 3D-Secure brána ProxyPay, umožňující platbu kartou online přes web. Funkce E-Commerce České a Slovenské spořitelny je možné zapojit do vaší webové aplikace
gp pay.jpg
GP WebPay Platobný modul GP WebPay od ČSOB umožňuje užívateľom uskutočňovať bezhotovostné platby za objednávky pomocou svojej platobnej karty. Vďaka jednoduchému postupu pri transakciách (stačí zadať údaje z kreditnej karty a potvrdiť platbu) je platobný modul GP WebPay veľmi užitočnou platobnou metódou pre zákazníkov.
Kontaktný formulár
Neváhajte nás kontaktovať.
Na Vaše otázky, ktoré sa týkajú našich služieb Vám radi odpovieme.
informačné
systémy
ComeIn.sk, s.r.o.
  • 0948 347 724
  • comein@comein.sk
  • Jarková 63 080 01 Prešov
Aktuálne informácie o produktoch
spoločnosti ComeIn získate po prihlásení
do nášho newsletteru.