Technická podpora
+421 948 347 724

Zoznam podporovaných digitálnych váh

Informačný systém ccontroll umožňuje prepojenie a synchronizáciu s digitálnymi váhami. Údaje z váh prenáša do systému a ďalej s nimi pracuje podľa požiadaviek.

Plošinové váhy

ELCOM EEP300

elicom eep300.png
Lacná plošinová váha určená pre informatívne váženie v sklade a v každej prevádzke. Váha má rôzne váživosti do 150kg, alebo do 300kg s rozmerom plošiny 450x600mm. Elektronika tejto plošinovej váhy má možnosť nastavenia limitov (hodnoty min, max) na základe ktorých sa ozve zvuková signalizácia po prekročení tohto limitu.Zaujímavou je aj funkcia počítania kusov, kde po navolení referenčného množstva materiálu a jeho zváženia začne jednotka ukazovať namiesto hmotnosti počet kusov materiálu umiestneného na plošine. Táto plošinová váha môže fungovať aj v režime percentuálneho váženia, kedy zvolený referenčný vážený predmet tvorí 100 percent a postupným prikladaním, resp. odoberaním materiálu sa mení aj percento hmotnosti zobrazené na displeji.

Obchodné váhy

ACS-A

acsa--a.png
Cenovo dostupná obchodná váha pre predajne. Váha má možnosť byt pripojená k všetkým pokladniam radu EURO (napr. EURO-2000, Euro-500, Euro-2100, Euro-200) - (viď. sekciu príslušenstvo vyššie). Táto obchodná váha má v sebe zabudovaný akumulátor a je dodávaná spolu so zdrojom, ktorý zabezpečí nepretržitú prevádzku na sieťové napájanie.
Nenašli ste čo ste hľadali?
Kontaktný formulár
Neváhajte nás kontaktovať.
Na Vaše otázky, ktoré sa týkajú našich služieb Vám radi odpovieme.
informačné
systémy
ComeIn.sk, s.r.o.
  • 0948 347 724
  • comein@comein.sk
  • Jarková 63 080 01 Prešov
Aktuálne informácie o produktoch
spoločnosti ComeIn získate po prihlásení
do nášho newsletteru.