Technická podpora
+421 948 347 724

Zoznam bánk, ktorých bankové výpisy dokáže IS spracovať

Informačný systém umožňuje spracovávať bankové výpisy generované bankovými spoločnosťami. Tieto výpisy z účtu môžu slúžiť napríklad pri automatickom párovaní úhrad faktúr vytvorených v module Obchodná agenda. Táto synchronizácia banky a informačného systému zefektívňuje prácu a úhrady vykonáva za užívateľa.
csob.png
ČSOB - Československá obchodná banka je banka pôsobiaca na Slovensku a v Česku. Banku vlastní belgická banka KBC, ktorá je súčasťou finančnej skupiny KBC Group N.V.. Špecializuje sa na bankové služby pre fyzické osoby a podnikateľské subjekty.
vub2.jpg
VÚB - Viac ako 1,3 milióna klientov a približne 30 % trhový podiel z nás v súčasnosti robia druhú najväčšiu banku na Slovensku. VÚB má v Slovenskej republike zastúpenie v podobe retailových pobočiek, firemných obchodných miest, hypotekárnych centier a klientskeho call centra
tatra.png
Tatrabanka - Od svojho vzniku v roku 1990 kontinuálne prináša svojim klientom množstvo služieb, ktoré zjednodušujú riešenie ich každodenných finančných potrieb. Tatra banka, a. s. vznikla v roku 1990 ako prvá súkromná banka na Slovensku po roku 1989. Banka prevzala meno bývalej Tatra banky. Banka začala činnosť v decembri 1991. Prvou otvorenou pobočkou Tatra banky, a. s. bola pobočka na Vajanského nábreží v Bratislave.
prima.png
Primabanka - Prima banka Slovensko, a.s. začala písať svoj príbeh v tom istom roku ako vznikla samostatná Slovenská republika. V roku 1993 založilo 193 slovenských obcí banku pod názvom Prvá komunálna banka, ktorá sa špecializovala na financovanie miest a obcí Slovenska.
fiobanka.png
FIO Banka - Fio banka, a.s. pobočka zahraničnej banky spolu s ďalšími spoločnosťami tvoria silnú finančnú skupinu Fio, ktorá sa už od roku 1993 úspešne zaoberá poskytovaním služieb na kapitálových a finančných trhoch. Bola založená a je ovládaná českými majiteľmi. Do spektra jej služieb patrí vedenie bežných a termínovaných účtov, sprostredkovanie investícií do akcií, ETF a futures na zahraničných trhoch, poskytovanie úverov pre obchodovanie s cennými papiermi, úverov na menu a ďalšie služby.
slsp6.png
Slovenská sporiteľňa - Naši klienti u nás nájdu všetko. Tradičné bežné účty, rôzne typy vkladných knižiek, termínované vklady a služby platobného styku či úvery. Samozrejme, poskytujeme aj najmodernejšie služby elektronického bankovníctva. Vlastníme licenciu medzinárodnej spoločnosti EUROPAY International a MASTERCARD International. Máme licenciu aj na všetky druhy kariet spoločnosti VISA International.
Kontaktný formulár
Neváhajte nás kontaktovať.
Na Vaše otázky, ktoré sa týkajú našich služieb Vám radi odpovieme.
informačné
systémy
ComeIn.sk, s.r.o.
  • 0948 347 724
  • comein@comein.sk
  • Jarková 63 080 01 Prešov
Aktuálne informácie o produktoch
spoločnosti ComeIn získate po prihlásení
do nášho newsletteru.